DARBOstogų pasiūlymai 2023 m. sezonui

Drevernos uostas įsikūręs Klaipėdos rajone, ant Kuršių marių kranto, 25 km į pietus nutolęs nuo Klaipėdos miesto, priešais Juodkrantės gyvenvietę (Neringos miestas, Kuršių nerija).
Marios, vėjas, smėlis, saulė – sukuria išskirtinę ir nepakartojamą Pamario krašto išskirtinumą, o vaizdai į Kuršių marias ir Kurių nerijos Mirusiais arba dar vadinamas Pilkąsias kopas užburia kiekvieną šios vietos lankytoją. Drevernos kempingas – tai kaituotųjų ir buriuotojų rojus, tai ramaus šeimyninio poilsio rojus, tai išskirtinė vieta draugų kompanijoms, kolektyvų išvykoms bei darbostogoms.

Atvykusiųjų į darbostogas laukia:

Neribotas lankymas birželio, liepos ir rugpjūčio mėn.:

Vandens pramogų kompleksas, kurį sudaro lauko ir vidaus baseinai, sūkurinė vonia, masažiniai dušai, suomiška bei turkiška pirtys, šildomi relaksaciniai gultai, vaikiškos vandens čiuožyklos

Virvių kubas „Keturi vėjai“, 3 vandens čiuožyklos vaikams ir suaugusiems

Mini golfo aikštelė, lauko krepšinio, paplūdimio tinklinio aikštelės ir net dveji teniso kortai bei lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelės!

Lauko pramogų (lauko baseinas, čiuožyklos, žaidimų aikštelės) darbo laikas priklauso nuo oro sąlygų.

Kovo, balandžio, gegužės, rugsėjo, spalio, lapkričio ir gruodžio (iki 23 d.):

Privatus, tik Jūsų kolektyvo apsilankymas Drevernos kempingo baseinų ir pirčių komplekse ketvirtadienio vakarą nuo 18:00 iki 22:00 val.

Detalus pasiūlymų aprašymas

Visoje kempingo teritorijoje veikia WI-FI

Daugiau pasiūlymų kolektyvams: