Gimtadienio pasiūlymas

Nuotaikingi ir įspūdžių kupini vaikų gimtadieniai Drevernos uosto baseinų ir pirčių komplekse. Garantuojame gerą nuotaiką ir netikėtumų kupiną programą. Veiklos netrūks tiek mažiems, tiek dideliems gimtadienio svečiams!

Bendras viso gimtadienio paketo pasiūlymas:

10 vaikų 250 €

Papildomas vaikas + 26 €

Gimtadienio pasiūlymą sudaro:

 • Privati (2 val. trukmės) gimtadienio šventė ir neribotos pramogos lauko ir vidaus baseinuose, žaidimų aikštelėse
 • Šventiški elektroniniai gimtadienio pakvietimai
 • Gimtadienio fotosesija su juokinga atributika (15 redaguotų nuotraukų)
 • Interaktyvios grindys su 99+ skirtingų žaidimų
 • Havajietiški papuošimai gimtadienio svečiams
 • Baseinų ir pirčių komplekse 4 suaugusiems, kurie prižiūri vaikus – įėjimas į baiseinų ir pirčių zoną nemokamas. Tėveliai, kurie nori dalyvauti šventėje ir naudotis pirčių ir baseinų erdvėmis prieš gimtadienį turi įsigyti dienos bilietą registratūroje.
 • Į kainą įskaičiuota ~1 val. aktyvi animatoriaus programa su užsiėmimais, likusį laiką animatorius prižiūri tvarką, padeda supjaustyti tortą, palaiko gerą vaikų nuotaiką.

Animatoriaus programa:

 • Aktyvūs žaidimai
 • Balionų lankstymas
 • Laikinų tatuiruočių darymas
 • Padūkeliška diskoteka
 • Popkornų gaminimas
Šiuo metu esami personažai: tigriukas, beždžionėlė, vianaragis, havajietiška mergaitė, pikačiu. Galite rinktis iš pateiktų variantų.

Papildomos paslaugos:

Stalo dekoravimas 1 asm. – 1,50 €

Gimtadienio loterija 1 asm. – 2,50 €

Veidukų piešimas 1 asm. – 2 €

Maistą ir gėrimus galite iš anksto užsisakyti iš šalia esančios „Bokšto picerijos“ arba rinktis iš Restoranas „Dreverna“ meniu (maistą užsisakyti likus nemažiau 48 val. iki šventės).

Kultūros pasas

Kultūrinės edukacijos

Mokykimės, pažinkime, atraskime, pamatykime, palieskime ir žinoma drąsiai kurkime kartu. Edukaciniai užsiėmimai žingeidiems moksleiviams.
1 – 4 klasių moksleiviams

Senovinių laivų kalba

Kaina: 7 Eur/asm.
Spalvotos vėliavos ant burinio laivo stiebo daug kam gali pasirodyti kaip gražus papuošimas, tačiau jos atlieka labai svarbią funkciją. Jūrinės vėliavos — tai tarptautiniai signalai leidę laivams bendrauti tarpusavyje arba laivo įgūlai susisiekti su krante esančiais žmonėmis. Tokia bendravimo tradicija buvo gyva kol nebuvo pradėtas plačiai naudoti radijas. Edukacijos „Senovinių laivų kalba“ metu moksleiviai interkatyviai susipažins su jūrinių vėliavų atsiradimu, jų tipais, svarba ir panaudojimo būdais. Pamario krašto vietovių ženklais, kurie taip pat kaip ir vėliavos turėjo būti iškeliami ant laivo stiebo. Atidžiau nagrinėsime abėcėlines vėliavėles, bandysime užkoduoti ir atkoduoti šmaikščias, paslėptas žinutes. viso užsiėmimo vaikučiai galės išsidūkti edukacinio kambario erdvėje įrengtoje žaidimų aikštelėje ir savarankišai tyrinėti jame esančius edukacinius elementus.
1 – 6 klasių moksleiviams

Nelegalus žuvies turgus ``Strykis``

Kaina: 11 Eur/asm.
Sakoma, kad žvejai prie Kuršių marių gyvenę jau Neolito akmens amžiuje. Ar tikrai? Tai ir daug kitų dalykų galėsite sužinoti edukacijos „Nelegalus žuvies turgus – Strykis“ metu. Moksleiviai bus supažindinami su senojo žvejų kaimo įsikūrusio Kuršių marių pakrantėje istorija, kuri neatsiejamai apsipynusi su žvejininkystės amatu. Startuosime iš Drevernos mažųjų laivų uosto, prieš tai užkopsime į 15 metrų aukščio apžvalgos bokštą, sužinosime legendą apie Marių atsiradimą ir kitų šmaikščių, bet istoriškai svarbių faktų. Tada mūsų lauks trumpas plaukimas laivu „Vilas“ iki šalia esančio, kadaise buvusio žuvies turgaus Strykio. Strykio teritorijoje įkurtoje lauko ekspozicijoje mokiniai galės išvysti, paliesti ir net pauostyti daugelį žvejams priklausiusių įrankių, rakandų, pasimatuoti žvejo batus, o rankose patūrėti bučia ar iš medžio drožta senovinę meškerę. Ir turbūt teks išduoti paslaptį kodėl Strykis buvo vadinamas nelegaliu žuvies turgumi. Garsiai kelsime idėjas, fantazuosime kartu atrasdami ir daug naujų dalykų apie kuriuos anksčiau gal būt net ne teko susimąstyti. Vienas iš jų, žuvies atsiradimo ir gyvenimo ciklas. Ar kada teko iš arti pamatyti kaip iš mažyčio mailiaus užauga didelė žuvis?
Jei ne, edukacijos pabaigoje galėsite užmesti akį į edukacinės žuvies fermos užkulsius, nuo lauke esančios pakilimo aikštelės vaizdas matomas lyg ant delno.
1 – 6 klasių moksleiviams

Kūčiukai - tradicijos antai ir dabar

Kaina: 7 Eur/asm.
Edukacija „Kūčiukai – antai ir dabar“ supažindins moksleivius su senosiomis Kūčių tradicijomis. Kartu gerenuosime idėjas, kokią šią šventę įsivaizduoja šiuolaikinė karta. Kokius papročius ir tradicijas galėtumėme patobulinti, atgaivinti norint puosėlėti jas ateities kartoms. Sužinosime daug smagių faktų kam kūčiukai būdavo naudojami, kokius keistus ir įmantrius pavadinimus jie turi. Kokie Kūčių papročiai kituose Lietuvos kampeliuose ir dar daugiau.
Žinoma po prezentacinės, diskusinės dalies moksleivių lauks nuostabus kūrybos procesas. Savomis rankomis gaminsine, kočiosime tešlą, ir kepsime gražiausią Kūčių simbolį – kūčiukus. Ragausime ir tradicinį aguonų pieną, o kad nebūtų mažai edukacijos įspudžius trumpai aptarsime prie kisieliaus stiklinės.

Veiklos vasarą

Drevernos uosto beseinų ir pirčių komplekso teritorijoje nuo Birželio 1 d. iki Rugpjūčio 31d.
Kiekvieną dieną nuo 10:00 val. iki 20:00 val. vaikų širdis džiugins animatorių programos. Susitiksime ryto mankštose, dienos edukaciniuose, sportiniuose užsiėmimuose, vakaro diskotekose. Tinklinis, vandens zumba, putų šou, batutai, lobių paieškos… ir daug kitų veiklų.
 • Ir visą tai įskaičiuota į dienos bilieto kainą

Papildoma informacija:

 • Į šventę taip pat galite pasikviesti savo fotografą, animatorių, visažistą arba kitus pramoginei programai reikalingus asmenis
 • Baseinų ir pirčių kompleksą sudaro: 24 metrų ilgio, 1,40 m gylio baseinas (temp. 32 °C). Vaikų baseinas 0,40 cm gylio su vandens čiuožyklomis ir fontanais (temp. 32 °C), sukūrinė vonia (iki 15 asm., temp. 34 °C), suomiška ir turkiška pirtys, relaksaciniai gultai. Lauko baseinai ir čiuožyklos. Baseino ir pirčių komplekso bendras lankymas (kartu su kitais baseino lankytojais).
 • Prašome su savimi turėti maudymosi kostiumėlį/glaudes, šlepetes ar kitą avalynę neslystančiu padu baseinui, rankšluosčius.
 • Nemokantiems plaukti vaikams rekomenduojame atsinešti plaukmenis ant ant rankų ar liemenę.
 • Rezervuojant gimtadienio šventę mokamas avansas, kurį sudaro 50 proc. bendros sąmatos sumos, avansas yra negrąžinama, jei planai pasikeistų. Sumokėtą avanso sumą galite išnaudoti Drevernos poilsio ir pramogų komplekse. Atsiskaityti galite banko pavedimu, taip pat – grynaisiais arba kortele atvykę į Drevernos uostą. Likusi suma mokama prieš gimtadienį Drevernos kempingo registratūroje.
 • Ne sezono metu, nuo Rugsėjo 1 d. iki Birželio 1 d. suaugę gimtadienio svečiai, kurie nesinaudoja beseinų ir pirčių erdvėmis gimtadienyje gali dalyvauti NEMOKAMAI

Taisyklės:

Vaikų uosto gimtadienio kambario taisyklės

Saugaus naudojimosi pramogine įranga taisyklės

Drevernos poilsio ir pramogų uosto vidaus tvarkos taisyklės vandens zonoje