SVEČIŲ ATVYKIMAS IR REGISTRACIJA

1. Kempingas priima ir aptarnauja svečius pagal nustatytas ir skelbiamas registratūros darbo valandas septynias dienas per savaitę. Norintieji atvykti ar išvykti ne darbo metu turėtų pranešti apie tai iš anksto, kad būtų padarytos išimtys.

2. Svečių atvykimas į poilsio namelį nuo 15:00 val., išvykimas iki 12:00 val.
Kempingo svečiui pageidaujant ir esant galimybei, yra suteikiamas vėlyvas išvykimas (viešnagė poilsio namelyje pratęsiama iki 18 val.) už papildomą mokestį (50 procentų poilsio namelio paros kainos).

3. Į poilsio namelį atvykęs svečias privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą.

4. Svečiui atvykus į poilsio namelį, jam yra pateikiama svečio kortelė, kurią būtina užpildyti pagal galiojančio asmens dokumento (paso, asmens tapatybės kortelės)

5. Svečiui užsiregistravus išduodama apyrankė. Išduodamas apyrankių skaičius lygus namelyje apsistojusių svečių skaičiui. Visi kempingo gyventojai viešnagės metu privalo segėti išduotas apyrankes. Apyrankės skirtos nemokamam naudojimuisi Drevernos kempingo paslaugomis (žaidimų aikštelės, SPA, baseinai ir pan.). Kempingo darbuotojas, pastebėjęs svečią be apyrankės rekreacinių paslaugų teritorijoje, turi teisę paprašyti jį įsigyti dienos lankytojo bilietą arba palikti teritoriją.

6. Kempingo administratorius, registruodamas atvykusį svečią, naudojasi jo pateikto dokumento duomenimis, o pabaigęs registraciją – grąžina asmens dokumentą svečiui.

7. Dienos lankytojai, lankantys apsistojusius nameliuose svečius iki 22:00 valandos, privalo įsigyti svečio bilietą kempingo registratūroje.

8. Svečiai, pasiliekantys poilsio namelyje (-iuose) po 22:00 valandos, privalo įsiregistruoti, pateikdami ATK arba galiojantį pasą ir susimokėti už apgyvendinimą.

9. Asmenys iki 18 metų į kempingą priimami tik su suaugusiaisiais.

UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS, APMOKĖJIMO GRĄŽINIMO NUOSTATOS

10. Išankstinė rezervacija yra patvirtinama iš anksto sumokėjus rezervacijos mokestį, kuris yra prilyginamas 100 procentų visos viešnagės vertės kainos. Rezervacijos mokestis mokamas per 3 dienas nuo užsakymo

11. Svečias turi apmokėti sąskaitą iš anksto per 3 dienas nuo užsakymo atlikimo arba atvykimo dieną, jeigu užsakymas atliktas likus mažiau nei 2 dienom iki atvykimo (gali būti išimčių).

12. Nuskaitymų nuo kredito kortelių nevykdome. Išankstinis mokėjimas vykdomas atliekant bankinį pavedimą arba apmokamas registratūroje.

13. Kempingo svečiai, gyvenantys poilsio namelyje trumpiau nei visą parą (24 val.), moka visos paros kainą nepriklausomai nuo atsiskaitymo ir/ar atvykimo

14. Svečiui, sumokėjusiam už teikiamas paslaugas, tačiau nusprendusiam jomis nesinaudoti, pinigai negrąžinami. Išvykus iš kempingo anksčiau negu buvo numatyta rezervacijoje, t. y. neišbuvus viso laiko, pinigai už neišbūtą laiką svečiui negrąžinami.

15. Svečiui pavėlavus atvykti yra imamas mokestis už namelio faktinę prastovą.

TAISYKLĖS SVEČIAMS SU GYVŪNAIS

17. Svečiai su gyvūnais privalo įspėti administraciją iš anksto. Iš anksto neįspėjus registratūros dėl atvykimo su augintiniais, administracija pasilieka sau teisę nesuteikti apgyvendinimo paslaugos Drevernos kempinge arba ją nutraukti. Tokiu atveju pinigai už nakvynę negrąžinami.

18. Poilsio namelyje galima apsistoti su ne daugiau kaip 2 gyvūnais, kurių ūgis ne didesnis kaip 30 cm.

19. Vieno gyvūno mokestis 10 Eur/para

20. Apgyvendinimo su gyvūnais paslauga neteikiama nameliuose Nr. 35-45

21 .Naminiai gyvūnai neturi kelti grėsmės kempinge gyvenantiems žmonėms, jų ramybei, sveikatai ir gyvybei.

22. Naminiai gyvūnai kempingo teritorijoje turi būti su antsnukiais ir ant pavadėlio.

23. Nepalikite savo augintinių vienų be priežiūros kempingo teritorijoje.

24. Naminių gyvūnų šeimininkai privalo surinkti gyvūnų ekskrementus ir išmesti juos į konteinerį.

KITOS TAISYKLĖS

23. Kempingo administracija pasilieka teisę neįsileisti nepageidaujamų asmenų.

24. Ramybės valandos nuo 22 val. iki 8 val. Šiuo laikotarpiu leidžiama tik nekelianti triukšmo veikla.Draudžiama garsiai klausytis muziko, triukšmauti, važinėti po teritoriją motorizuotomis transporto priemonėmis.

25. Dingus poilsio namelio inventoriui arba jį sugadinus, kaltininkai atlygina žalą pagal daikto įsigijimo vertę. Jei dėl padarytos žalos negalima apgyvendinti svečių, mokama visa poilsio namelio kaina žalos pašalinimo laikotarpiu.

26. Draudžiama naudoti poilsio namelyje esančius rankšluosčius prie baseino, SPA zonoje, marių paplūdimyje.

27. Kempingo teritorija stebima vaizdo kameromis.

28. Poilsiautojai, du kartus įspėti už viešosios ar vidaus tvarkos taisyklių pažeidimus, yra išregistruojami iš kempingo, negrąžinant sumokėtų pinigų.

29. Asmenys, lankantys kempingo svečius, turi laikytis šių Taisyklių.

30. Administracija negarantuoja tam tikro namelio numerio. Garantuojame tik namelių linijos lokaciją (namelis su vaizdu į Marias ir namelis prie baseino).

31. Pramogų zonos laikas vasaros sezono metu nuo 10:00 iki 20:00 val. Ne vasaros sezono metu darbo laikas nustatomas atskiru skelbimu. Kempingo administracija turi teisę keisti Pramogų zonos darbo laiką, apie tai skelbiama „Drevernos uostas“ socialinio tinklo puslapyje bei kituose svečiams prieinamuose informacijos sklaidos kanaluose.

POILSIO NAMELYJE DRAUDŽIAMA

32. Stumdyti baldus (be administracijos pritarimo).

33. Laikyti poilsio namelyje lengvai užsidegančias medžiagas.

34. Kurti šašlykinę ar kitus atviros ugnies prietaisus poilsio namelio terasoje.

35. Gadinti poilsio namelio inventorių.

36. Poilsio namelyje apgyvendinti daugiau asmenų nei kempingo administratoriui yra nurodoma.

37. Atsivesti pašalinių asmenų į poilsio namelį neinformavus administratoriaus.

38. Palikti įjungtus elektrinius prietaisus.

39. Naudotis elektriniais prietaisais, išskyrus elektrinę kaitlentę, virdulį ir tuos atvejus, kai tie prietaisai yra paimti iš administracijos ir administracija iš anksto yra įspėta apie tokių prietaisų naudojimą (nedraudžiama naudoti įvairius kroviklius: kompiuterių, telefonų; skutimosi mašinėles, plaukų džiovintuvus).

40. Laikyti poilsio nameliuose gyvūnus ir paukščius nepranešus iš anksto administracijai.

41. Laikyti agresyvius gyvūnus, galinčius pakenkti kitiems kempingo svečiams.

42. Trukdyti kitiems kempingo svečiams mėgautis poilsiu.

4. Nakties metu (22:00 – 8:00) triukšmauti ir neleisti miegoti kitiems kempingo svečiams.

44. Rūkyti poilsio nameliuose yra griežtai draudžiama. Bauda – 100 Eur. Jūsų saugumui visuose kambariuose yra įrengtos įspėjančios gaisro signalizacijos.

45. Draudžiama palikti mažamečius vaikus be priežiūros Kempingo bei uosto teritorijoje, o tėvai ar nepilnamečių vaikų globėjai (prižiūrintys asmenys) privalo užtikrinti vaikų saugumą.

POILSIO NAMELYJE GYVENANTYS SVEČIAI PRIVALO

46. Laikytis bendrųjų Drevernos kempingo ir šių taisyklių.

47. Išvykstant iš poilsio namelio atiduoti durų raktą administratoriui ir įsitikinti, kad už visas paslaugas yra sumokėta, perduoti užimamą poilsio namelį.

48. Griežtai laikytis gaisrinės saugos taisyklių.

49. Išeinant iš namelio įsitikinti, kad visi elektros prietaisai yra tinkamai išjungti: šviesos, televizorius ir

50. Nepamiršti patikrinti, kad visi karšto ir šalto vandens čiaupai būtų sandariai užsukti.

51. Išeinant įsitikinti, kad namelis yra saugiai užrakintas ir pašalinis asmuo negali į jį įeiti.

52. Jeigu pastebimas bet koks gedimas poilsio namelyje, būtina nedelsiant apie tai pranešti kempingo administratoriui.

53. Poilsio namelio raktas gali būti išduodamas tik svečiui pateikus asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Pametus ar sugadinus namelio raktą bauda – 10 eurų.

KEMPINGO POILSIO NAMELIŲ SVEČIŲ APTARNAVIMAS IR PATALPŲ PRIEŽIŪRA

54.  Poilsio namelio patalpos, įrenginiai, baldai ir patalynė turi būti švarūs ir tvarkingi.

55. Kempingo personalas, netrukdydamas svečių poilsio, gali atlikti smulkų patalpų bei inventoriaus remontą.

56. Kempingo administracija saugumui užtikrinti turi teisę įeiti į svečių gyvenamus poilsio namelius.

57. Kempingo administracija neatsako už nesaugiai paliktas ir prarastas vertybes ir/ar padarytą joms žalą poilsio namelyje.

58. Kempingo svečiams elgiantis nusikalstamai (nesilaikant LR įstatymų), administracija visada kreipiasi į kompetentingas instancijas.

PAREIŠKIMAI IR PAGEIDAVIMAI

59. Kempingo administracija visada laukia svečių pageidavimų ir pasiūlymų, kad galėtų gerinti teikiamų paslaugų kokybę.