SVEČIŲ ATVYKIMAS IR REGISTRACIJA

1. Kempingas priima ir aptarnauja svečius pagal nustatytas ir skelbiamas registratūros darbo valandas septynias dienas per savaitę. Norintieji atvykti ar išvykti ne darbo metu turėtų pranešti apie tai iš anksto.

2. Atvykimas į kempingo teritoriją pagal faktą. Išvykimas iš kempingo teritorijos – iki 13 val.

3. Į kemperių aikštelę transporto priemone atvykęs svečias privalo užregistruoti transporto priemonę registratūroje esančiame registracijos žurnale.

4. Asmenys iki 18 metų į kempingą priimami tik su suaugusiaisiais.

5. Transporto priemonės statomos kempingo teritorijoje, kempingo darbuotojo nurodytoje vietoje.

6. Kempinge suteikiama vieta kemperiui, automobiliui, motociklui, dviračiui ir palapinei.

7. Važiavimo greitis kempingo teritorijoje yra ne didesnis nei 5 km/val.

8. Užsiregistravęs svečias registratūroje gali įsigyti dienos bilietą naudojimuisi Drevernos kempingo rekreacinėmis paslaugomis (žaidimų aikštelės, pirtys, baseinai ir pan.).

9. Kempingo darbuotojas, pastebėjęs svečią be apyrankės rekreacinių paslaugų teritorijoje, turi teisę paprašyti įsigyti dienos lankytojo bilietą arba palikti teritoriją.

UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS, GRĄŽINIMO NUOSTATOS

10. Mokestis už kempingo aikštelės nuomą mokamas registratūroje atvykus.

11. Kempingo svečiai, apsistoję trumpiau nei visą parą (24 val.), moka visos paros kainą nepriklausomai nuo atsiskaitymo ir/ar atvykimo valandos.

12. Svečiui, sumokėjusiam už teikiamas paslaugas, tačiau nusprendusiam jomis nesinaudoti, pinigai negrąžinami (išskyrus force major situacijas). Išvykus iš kempingo anksčiau negu buvo numatyta rezervacijoje, t. y. neišbuvus viso laiko, pinigai už neišbūtą laiką svečiui negrąžinami.

TAISYKLĖS SVEČIAMS SU GYVŪNAIS

13. Svečiai su gyvūnais privalo įspėti administraciją iš anksto. Iš anksto neįspėjus registratūros dėl atvykimo su augintiniais, administracija pasilieka sau teisę nesuteikti paslaugos Drevernos kempinge arba ją nutraukti. Tokiu atveju pinigai už paslaugą (-as) negrąžinami.

14. Naminiai gyvūnai neturi kelti grėsmės kempinge gyvenantiems žmonėms, jų ramybei, sveikatai ir gyvybei.

15. Naminiai gyvūnai kempingo teritorijoje turi būti su antsnukiais ir ant pavadėlio.

16. Nepalikite savo augintinių vienų be priežiūros kempingo teritorijoje.

17. Naminių gyvūnų šeimininkai privalo surinkti gyvūnų ekskrementus ir išmesti juos į konteinerį.

KITOS TAISYKLĖS

18. Kempingo administracija pasilieka teisę neįsileisti nepageidaujamų asmenų.

19. Ramybės valandos nuo 22 val. iki 8 val. Šiuo laikotarpiu leidžiama tik nekelianti triukšmo veikla. Draudžiama garsiai klausytis muziko, triukšmauti, važinėti po teritoriją motorizuotomis transporto priemonėmis.

20. Pramogų zonos laikas vasaros sezono metu nuo 10:00 iki 20:00 val. Ne vasaros sezono metu nuo 15:00 iki 20:00 val. Kempingo administracija turi teisę keisti Pramogų zonos darbo laiką, apie tai skelbiama „Drevernos uostas“ socialinio tinklo puslapyje bei kituose svečiams prieinamuose informacijos sklaidos kanaluose.

21 .Kempingo administracija neatsako už nesaugiai paliktas ir prarastas vertybes ir/ar padarytą joms žalą.

22. Kempingo teritorijoje draudžiama viešai vartoti alkoholį. Masinių švenčių metu viešai vartoti alkoholį galima tik renginio teritorijoje.

23. Draudžiama kurti laužus tam nepritaikytoje vietoje, plauti automobilius ir privalu saugoti augmeniją.

24. Suderinus su administracija kempingo teritorijoje galima naudoti kepsnines. Atvirų kepsninių naudoti negalima. Kepsninės turi turėti dangtį.

25. Nuorūkas mesti tik į metalines lauko šiukšliadėžes, esančias kempingo teritorijoje.

26. Išvykstant prašome palikti savo vietą tvarkingą: šiukšles sumesti į šiukšliadėžes, nuodėgulius iš kepsninių į tam skirtus konteinerius.

27. Kempingo inventoriaus dingimo, sugadinimo atveju mokama atitinkama suma, suderinta su administracija.

28. Kempingo svečiams elgiantis nusikalstamai (nesilaikant LR įstatymų), administracija visada kreipiasi į kompetentingas instancijas.

29. Kempingo teritorija stebima vaizdo kameromis.

30. Poilsiautojai, du kartus įspėti už viešosios ar vidaus tvarkos taisyklių pažeidimus, yra išregistruojami iš kempingo, negrąžinant sumokėtų pinigų.

31. Draudžiama palikti mažamečius vaikus be priežiūros Kempingo bei uosto teritorijoje, o tėvai ar nepilnamečių vaikų globėjai (prižiūrintys asmenys) privalo užtikrinti vaikų saugumą.

32 .Asmenys, lankantys kempingo svečius, turi laikytis šių Taisyklių.

PAREIŠKIMAI IR PAGEIDAVIMAI

33. Kempingo administracija visada laukia svečių pageidavimų ir pasiūlymų, kad galėtų gerinti teikiamų paslaugų kokybę.